Titles you rated
PastaRated ★ 4.5- Diplomat Kosaku KurodaRated ★ 5.0
- ごんぎつねRated ★ 3.0
- The Soul TakerRated ★ 4.0
- ガラクタ通りのステインRated ★ 3.5
- ヴァリアブル ジオRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.0
- BEAVIS&BUTT-HEAD THE MIKE JUDGE COLLECTIONRated ★ 3.5
- アマガミSSRated ★ 3.0
Because I Don't Like My Big Brother At All-!!Rated ★ 4.0- フウムーンRated ★ 3.5
- The Secret Garden AnimationRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.5- デルトラクエストRated ★ 4.0
Cat Planet CutiesRated ★ 3.5- 海底超特急マリン・エクスプレスRated ★ 4.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
- Cheonnyeonui KkumRated ★ 3.0
- 신의 베레모 ~ 테즈카 오사무의 블랙 잭 창작비화 ~Rated ★ 3.0