Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5