Series
Ratings
52- SetoUtsumiRated ★ 2.5
Thermae RomaeRated ★ 3.5
Replay & DestroyRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.0- Basically NiceRated ★ 4.5
- Secret Society Eagle TalonRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 4.0- Peeping Life (ピーピング・ライフ) -The Perfect Edition-Rated ★ 4.0
Peeping LifeRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
- UsavichRated ★ 4.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0- 紙兎ロペRated ★ 3.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0