Titles you rated
The PhoneRated ★ 2.5
Free FireRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 1.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Clown of a SalesmanRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
My New Sassy GirlRated ★ 1.5
Sad MovieRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 2.0
The Secret ScandalRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0