Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5