Titles you rated
- Haha Ha NyangineRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 0.5
MisfitsRated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5