Titles you rated
Body of LiesRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 1.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 0.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 2.0
UnderwaterRated ★ 3.5
Unfriended: Dark WebRated ★ 1.0