Movies
Ratings
1486
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0