Series
Ratings
601- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 3.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5- Juliet's ManRated ★ 2.5
- Into the SunlightRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
Knight FlowerRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- Forever YoursRated ★ 3.0
- Goodbye My LoveRated ★ 2.5
- ProposeRated ★ 3.5