Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.5
Black LightRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5- Sura: A Love SongRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
SoonyoungRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
AnimalRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5