Movies
Ratings
41
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0