Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.0
Another Simple FavorRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HereticRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- 죽기 전에 한 번만Rated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 1.5
Cunk on LifeRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderstruck CopRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0