Series
Ratings
68
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0