Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0- Being Human Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5