Movies
Ratings
31
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0