Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0