Series
Ratings
35
I Need RomanceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 1.5