Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 4.5
The OutpostRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
HypnoticRated ★ 2.0
RebirthRated ★ 1.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 1.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 3.5