Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0