Movies
Ratings
83
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0