Movies
Ratings
454
Meets the WorldRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 1.5- A Secret LoveRated ★ 3.0
 - CanvasRated ★ 1.0
 
AnujaRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Reversing RoeRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 3.0
Rules of LivingRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.5
Yen and Ai-LeeRated ★ 3.0