Titles you rated
SearchingRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 4.5
Dead EndRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Hurricane HeistRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
DetroitRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Wonder WheelRated ★ 5.0