Movies
Ratings
188
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5