Series
Ratings
76- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
블리치Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0- A LifeRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0