Movies
Ratings
114
FailanRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0