Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.0- VirusRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0