Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0