Titles you rated
La maison de HimikoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
NanaRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0