Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0