Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0