Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Frost/NixonRated ★ 4.0