Titles you rated
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0