Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5