Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 1.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0