Titles you rated
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0