Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0