Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5