Movies
Ratings
162
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5