Movies
Ratings
79
Inside ManRated ★ 1.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Open SeasonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0