Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Sea InsideRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0