Series
Ratings
141
Come Back AliveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0