Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5