Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5