Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0