Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0