Movies
Ratings
1623
TenetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5