Movies
Ratings
550
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0