Series
Ratings
139
Off the HookRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.0
LovesickRated ★ 3.0
Everything I Know About LoveRated ★ 3.5