Movies
Ratings
544
SuspiriaRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.5
The PerfectionRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5