Series
Ratings
84
Pachinko Season 2Rated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 4.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0- Sexify Season 2Rated ★ 4.0
Sexify Season 1Rated ★ 4.0
Faraway DownsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0